درباره آوای هنر

هنر پدیده ای از عشق

هنر پدیده روح حساس و لطافت طبع و توانائی علمی هنری هنرمند و تاثیر گذار آن است. روح بشر با هنر همدل و هم سنخ است و زیبایی را با جان و دل دوست دارد. می بینیم که استاد جهان و خالق مهربان زیبایی را خلق فرمود. زیبایی هنری است که روح را نوازش و زندگی را آرامش میدهد. رنگها، عطرها، ابرهای آسمان آبی ، کوههای بلند، جوبیارهای زلال پرواز پرندگان همه حکایت از زیبایی دارد و هنرمند با قلم توانای خود پدیده های زیبای هستی را به نقش در میاورد و زیبائی خلق میکند نقش یک پرنده یا بوته گلی و تصویر کوچه باغی با سایه ها و آفتاب ها و خاک خوش رنگ و یا یک قطعه خط زیبا از هنرمندی خوش نویس زینت بخش مکانی میشود که انسان دل بدان میسپارد و در حقیقت آثار هنری ماندگار ترین، بخش میراث فرهنگی ملتی است که به یادگار میماند.هنرمندان ایران آثار برجسته شان بخاطر احساس دقیق و نگاه شاعرانه و استادا نه شان آثاری می سازند که همواره نقش پرداز، مجموعه ها و موزه های شهر می گردد. در این آثار پیچ و تاب جاده ها را شعر گونه می بینیم و آب ،زلال چشمه ها ی بنفش در آمده را می نوشیم و وزیدن نسیم را از لا به لای برگها ی سپیداران می شنویم و بر این باوریم که جمع آوری و نگه داری آثار هنرمندان برجسته یکی از پاکیزه ترین سرمایه گذاری در زندگی است.

بدین مناسبت برآن شدیم فراهم آوریم که آثار هنرمندان برجسته کشورمان را در معرض دید و نمایش درآوریم. هنرمند با عشق طبیعت را می ستاید و آثارش را شعر گونه به نقش در میاورد . هنرمند دل به طبیعت زیبای اطراف خود میسپارد و آسمان پر تب و تاب ابرهای نقره ای و کوهای بلند پربرف و دره ها و جویبارها را در بهترین شکل به نقش می کشد.

گالری آوای هنر

با برگزاری و به نمایش در آوردن بهترین نقاشی های هنرمندان معاصر ایران فضایی روح انگیز آرام و پر امید تدارک دیده وسعی در ارائه و اشاعه هنر میهن عزیز دارد و همواره شما هنر پروران و هنر دوستان را به گذراندن لحظه های پر نشاط و آرام به فضای هنری خود دعوت مینمایید.

1396

شروع فعالیت